ALIŞVERİŞ MERKEZİ İKLİMLENDİRME

EBA ile havanız değişecek...

ALIŞVERİŞ MERKEZİ İKLİMLENDİRME

Ülke ekonomisinde ciddi bir yere sahip olan AVM sistemi, her geçen gün gelişen yapısal özellikleriyle, gelişmeye devam etmektedir. Buna bağlı olarak enerji tüketimi de artmıştır. Büyük alışveriş merkezlerinin havalandırma, ısınma ve soğuma kategorisindeki ihtiyaçları, profesyonel AVM iklimlendirme hizmetleriyle çözüme kavuşturulmaktadır. Alışveriş merkezinin bina yapısına göre enerji tüketimi de farklılık göstermektedir.

Geniş yapısı ve birden fazla fonksiyonel alana sahip olduğu için, alışveriş merkezleri iklimlendirme seçeneklerinde profesyonel hesaplama yapılması gerekmektedir. Bu kategoride minimum enerji ile maksimum verim hedeflenmektedir. Müşteri memnuniyetinin en önemli unsuru olan havalandırma, ısınma ve soğuma seçenekleri, AVM iklimlendirme kategorisinde en ince ayrıntısına kadar hesaplanması gerekir. Bu kategoride problemsiz bir sistemin inşası, iş veriminin artmasında maksimum rol oynayacaktır. Etkili iklimlendirme sistemi için birden fazla sistem analizi yapılmalıdır. En uygun sistemin seçilmesi ile birlikte, uygulama safhasına geçilmelidir.

Teknik Servis Hizmeti Önemlidir

Sistemi kuran firmanın teknik servis hizmeti vermesi, bu kategoride oldukça önemlidir. Sürekli müşteri kategorisinde yoğun özelliklere sahip olan alışveriş merkezlerinde, ısıtma, soğutma ve havalandırma kategorisindeki arızalarda, pratik ve hızlı servis hizmetleri gerekir. Etkili çözüm yöntemleriyle gerçekleştirilen servis hizmetleriyle, alışveriş merkezleri kategorisinde iş veriminin düşmesi engellenmektedir. AVM iklimlendirme destek merkezi kategorisinde verilen hizmetler de oldukça önemli özelliklere sahiptir.

AVM havalandırma destek birimi ile sorunlarınız anında analiz ediliyor ve en pratik çözüm yöntemleri oluşturuluyor. Ekip kategorisinde sorunların çözülmesi için güncel veriler değerlendiriliyor. İklimlendirme kategorisinde yeni ve etkili sistemleri hayata geçiren firmamız, en iyi sistem kategorisinde sürekli olarak gelişmeleri takip etmektedir. AVM havalandırma hizmetleri kategorisi, AVM’nin bulunduğu bölgenin iklim şartlarına göre şekillenmektedir. Soğuk iklim kategorisinde bulunan merkezlerde, ısıtma kategorisi, sıcak ve nemli iklim kategorisinde bulunan merkezlerde ise soğutma ve nem dengeleme kategorisi değerlendirilmektedir.

AVM havalandırma seçenekleri ile temizlenen AVM atmosferi, satın alma kriterlerinin gelişmesinde birinci derecede rol oynamaktadır. Enerji tasarrufu konusu da oldukça önemlidir. Maliyet giderleri kategorisinde, en az enerji ile maksimum verim, AVM seçenekleri içerisinde değerlendirilmektedir. Enerji konusunda profesyonel çözüm yöntemlerini geliştiren firmamız, en iyi sonuç için, en etkili sistem seçeneklerini tercih etmektedir.

TOP