İŞ MERKEZİ İKLİMLENDİRME

EBA ile havanız değişecek...

İŞ MERKEZİ İKLİMLENDİRME

Birçok alışveriş noktasının bir arada bulunduğu iş merkezlerinde, ısınma, soğuma ve havalandırma, profesyonel çözüm isteyen konulardır. İş merkezinin bulunduğu coğrafi özellikler, yaşanabilir ortamların oluşturulmasında etkili rol oynamaktadır. Kalabalık insan topluluklarının uğrak merkezi olan bu gibi mekanlarda iş merkezi havalandırma en önemli konulardan biridir.

Profesyonel Havalandırma

Bu büyük merkezlere gelen müşteriler, alışveriş ortamının kalitesini değerlendirmektedir. Sıcak havalarda serin bir ortam bekleyen müşteriler, iş merkezinde alışveriş yapmaktan mutluluk duymaktadır. Aynı şekilde soğuk kış günlerinde sıcak alışveriş merkezleri, iş verimini artırmaktadır. En önemli konu olan havalandırma iş verimini artıran diğer bir etkendir. Bu merkezlerde çalışan elemanların iş verimini yüzde yüz etkileyen plaza iklimlendirme seçenekleri, performansın artmasında etkili rol oynamaktadır.

İklimlendirme ile ilgili birçok problemin çözülmesinde etkili rol oynayan bu sistemler, birçok konuda çözüm üretmektedir. Yaşanabilir ortamların oluşturulmasında son derece etkili olan bu plaza iklimlendirme seçenekleri, iş merkezleri kategorisindeki havalandırma, soğuma ve ısınma sorunlarında profesyonel çözüm üretmektedir.

En İyi Çalışma Ortamı

Kalabalık insan topluluklarının sürekli bu merkezlerde gezmesi, doğal olarak iş merkezi havalandırma sorununu beraberinde getirmektedir. Özellikle oksijen tüketiminin çok fazla olduğu bu mekanlarda sürekli taze havanın sirküle edilmesi gerekir. Bir yandan taze havanın sirküle eden bu havalandırma sistemi, dışarı çıkarılması gereken havayı da dışarı atmaktadır. Bu şekilde müşteri kategorisinin iş merkezinin havasından rahatsız olması engellenmektedir. Çalışanların performansının artmasında, çalışma ortamının iş merkezi havalandırma sisteminin yüzde yüz etkisi bulunmaktadır.

Özellikle kapalı olan ve havalandırma sistemine ciddi oranda ihtiyacı olan iş merkezlerinde, bu etkili sistem tercih edilmelidir. Bu mekanlarda havalandırma, ısınma ve soğuma kategorisindeki çözümlemelerin yeterince gerçekleştirilmemesi, iş verimini düşürecektir. Gerek çalışanlar olsun, gerekse müşteri kategorisi olsun, en iyi ortamları tercih etmektedir. Çok sıcak veya çok soğuk ortamlar, iş dünyasında birçok problemi beraberinde getirmektedir.

Plaza iklimlendirme sistemleri kategorisinde çözüm üreten firmamız, servis hizmetleri kategorisinde profesyonel çözümler üretmektedir. Müşteri destek hattı ile bu kategorideki birçok soruna anlık çözüm üretiyoruz. Günün her saatinde müşteri destek hattımız hizmetinizdedir.

TOP